Технічне обслуговування

Fiat, Alfa Romeo

Компанія «Авторіна»

Офіційний сервіс Fiat, Alfa Romeo в Харківській області

Наша адреса: м. Харків, вул. В. Панасівська, 29

Планове технічне обслуговування

Планове технічне обслуговування автомобіля необхідно проводити для забезпечення надійної та безпечної експлуатації. Своєчасне технічне обслуговування сприяє виявленню наявних несправностей, значно знижує Ваші витрати на паливо, а також подовжує термін користування автомобілем. Це приводить до значної економії Ваших коштів і часу.

Технічне обслуговування автомобіля – це комплекс заходів, спрямованих на підтримання транспортного засобу в справному стані і відповідному зовнішньому вигляді, а також на виявлення та виправлення можливих скритих несправностей. Технічна справність автомобіля – це максимально можливий рівень безпеки, економічності, екологічності й надійності. Технічне обслуговування на відміну від ремонту, робить акцент на профілактичному аспекті.

Виокремлюються три основні види технічного обслуговування автомобілів:

 1. Щоденне обслуговування;
 2. Планове технічне обслуговування;
 3. Сезонне обслуговування.

Щоденне технічне обслуговування FIAT

Щоденне обслуговування – контроль стану наступних агрегатів: одометр, датчики, гальмівна система, система рульового управління, фари та світлова сигналізація. Перевірка рівня мастила, палива, охолоджуючої і гальмівної рідини також відноситься до щоденного обслуговування автомобіля. Не варто забувати про регулярну мийку та дотримання чистоти в салоні.

Перед кожною поїздкою варто перевірити:

 • Загальний стан автомобіля;
 • Стан кузова;
 • Положення дзеркал;
 • Стан номерних знаків;
 • Стан електроприладів;
 • Рульову систему;
 • Роботу датчиків;
 • Тиск у шинах.

Планове технічне обслуговування FIAT

Планове технічне обслуговування автомобіля здійснюється тільки дилерським підприємством і в обсязі, рекомендованому виробником автомобіля та імпортером. Основна мета планового технічного обслуговування - запобігання випадкових несправностей, які можуть вивести з ладу транспортний засіб, збільшити витрату палива і мастильних матеріалів, а найголовніше, підвищити безпеку при експлуатації Вашого автомобіля. Технічне обслуговування FIAT включає в себе регулярні планові операції і перелік додаткових операцій, які здійснюються з урахуванням особливостей моделі автомобіля, пробігу та строку експлуатації. Умови експлуатації автомобілів в Україні, а також регламент технічного обслуговування, описано в сервісній книжці.

Власник автомобіля зобов'язаний своєчасно звертатися до дилерського підприємства і надавати автомобіль для планового технічного обслуговування. Термін планового технічного обслуговування автомобіля встановлений в інтервалах часу і / або пробігу, а саме - 12 місяців + / - 1 місяць / 15.000 км (для Fiat Ducato - 20.000км) + / - 500 км, в залежності від того, що настане раніше.

Ми гарантуємо якість і професіоналізм при виконанні технічного обслуговування, передбачених виробником. Своєчасне і якісне технічне обслуговування автомобіля є запорукою надійної роботи при подальшій експлуатації.

Сезонне обслуговування FIAT

Сезонне обслуговування - це підготовка транспортного засобу до експлуатації в ту чи іншу пору року (сезон). Для нашого клімату процедура є обов'язковою. Проводиться не рідше, аніж два рази на рік. Із настанням заморозків необхідно «перевзути» свій автомобіль у зимню гуму. Зайвою не буде антикорозійна обробка кузовної частини, заливка незамерзаючої рідини в бачок омивача скла. Відповідно, в теплий час зимова гума поступається місцем літній.

Слідкуйте за нашим Instagram