Мастила та спеціальні рідини Fiat

Компанія «Авторіна»

Офіційний сервіс Fiat і Alfa Romeo в Харківській області

Наша адреса:
м. Харків, вул. В. Панасівська, 29

Моторні мастила SELENIA відрізняються високою якістю. Вони є офіційними заводськими мастилами Fiat і Alfa Romeo, які заливають в двигун автомобіля на виробництві. Практично всі синтетичні і напівсинтетичні мастила мають класифікацію за API SL. Тому вони гарантують надійну роботу автомобілів будь-якої марки і потужності в різноманітних експлуатаційних і кліматичних умовах. Високоякісні трансмісійні мастила TUTELA призначені для використання в транспортних засобах усіх марок і моделей. Продукти гарантують чудове функціонування механічних частин в будь-яких кліматичних умовах.

Антифризні захисні рідини PARAFLU є результатом новітніх випробувань і задовольняють всі вимоги навіть при експлуатації в найекстремальніших умовах.Мастила Selenia

Мастило PARAFLU UP

PARAFLU UP

Професійний концентрований захисний флюїд для радіаторів, на основі моноетиленгліколю, сформульований на органічних ингибиторах на основі OAT. Paraflu UP повністю відповідає всім вимогам навіть в найважчих умовах експлуатації. Оптимальне відведення тепла з камери згоряння двигуна.

Мастила TUTELA

Слідкуйте за нашим Instagram