Сервіс автомобілів

Fiat, Alfa Romeo, Lancia

Сервісний центр «Авторіна»

за адресою м. Харків, вул. В. Панасівська, 29

Ваш автомобіль у надійних руках!

Сервіс Фіат «Авторіна» — це високий рівень професіоналізму обслуговуючого персоналу, оригінальні запчастини та сучасне обладнання, яке дозволяє провести діагностику автомобіля та усунути несправність

Справжні професіонали й найкраще обладнання

Офіційний сервісний центр Фіат «Авторіна» на В. Панасівській має сертифікати та все необхідне обладнання для проведення планових, ремонтних, діагностичних робіт і установки додаткового обладнання. Кваліфікація персоналу підтверджена сертифікатами і дипломами FIAT. Усе вищезгадане гарантує якість виконання робіт, а наявність власного складу оригінальних запасних частин і матеріалів дозволяє виконувати сервіс і ремонт у найкоротші терміни.При проведенні сервісних робіт використовуються виключно оригінальні запчастини, а також спеціалізоване обладнання, яке дозволяє дотримувати технологічні норми при виконанні робіт, підвищуючи рівень виконаних послуг.

Сервісний центр Фіат «Авторіна» має у своєму розпорядженні увесь необхідний перелік спеціальних інструментів і обладнань, які рекомендовані заводом-виробником для проведення робіт з якісної діагностики та ремонту автомобілів.

Зворотній зв'язок з клієнтом

Особливу увагу ми приділяємо правильному інформуванню клієнта автомобіля про результати проведеної діагностики технічного стану автомобіля. Ми повідомляємо власника автомобіля про існуючі несправності та пропонуємо провести ремонт в офіційному сервісному центрі уповноваженого дилерського підприємства, адже тільки офіційний сервіс передбачає проведення якісного ремонту автомобіля, відповідного стандартам та вимогам завода-виробника. Установка оригінальних запасних частин, застосування рекомендованих витратних матеріалів дозволяють уникнути несправностей транспортного засобу.

Слідкуйте за нашим Instagram