Зробіть свій новий автомобіль комфортнішим, безпечнішим і практичнішим за 1 грн

Купуйте у нас будь-який автомобіль FIAT або ALFA ROMEO протягом грудня та отримайте унікальну можливість зробити його комфортніше, безпечніше і практичніше.

Купуйте у нас будь-який автомобіль FIAT або ALFA ROMEO протягом грудня та отримайте унікальну можливість зробити його комфортніше, безпечніше і практичніше. Отримайте комплект зимової гуми, а також можливість обрати додаткове обладнання або аксесуари на суму до 5 000 грн*.

Компанія Авторіна вітає Вас з новорічними святами!!!

Офіційний дилерський центр компанії «АВТОРІНА» підготував приємну новину для всіх бажаючих стати власником італійської автівки у цьому році.

Купуйте у нас будь-який автомобіль FIAT або ALFA ROMEO протягом грудня та отримайте унікальну можливість зробити його комфортніше, безпечніше і практичніше. Ви додатково отримаєте комплект зимової гуми та можливість вибрати додаткове обладнання або аксесуари на суму до 5 000 грн*.

Подробиці Ви можете дізнатися у менеджерів компанії «АВТОРІНА» по телефону: (057) 717 55 99.

Завжди раді бачити Вас в нашому автоцентрі за адресою: м.Харків, вул. Велика Панасівська, 29.

* Спеціальна пропозиція до 31 грудня 2019р. Мається на увазі можливість при купівлі будь-якого автомобіля FIAT або ALFA ROMEO придбати аксесуари або додаткове обладнання на суму 5 000 грн. за ціною 1 грн.

Назад до переліку пропозицій